+48 726 999 049 kontakt@twojepowietrze.pl

Pompa Ciepła

Pompa Ciepła jako alternatywa dla paliw kopalnianych

 

Wraz ze wzrostem zainteresowania nowoczesnymi i przyjaznymi dla środowiska systemami grzewczymi, rośnie popularność pomp ciepła. To ekologiczne i energooszczędne urządzenie, które znajduje dziś szerokie zastosowanie w nowym budownictwie oraz budynkach modernizowanych. Pompa ciepła zasila centralne ogrzewanie i wodę użytkową energią pozyskiwaną ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu od pozostałych kotłów grzewczych nie doprowadza więc do emisji zanieczyszczeń.

Jeżeli również Państwo chcą podnieść standard energetyczny swojego budynku i zamienić dotychczasową instalację grzewczą na ekologiczną pompę ciepła, nasza firma jest gotowa zapewnić w tym zakresie pełne wsparcie. Świadczymy kompleksowe usługi montażowe pomp ciepła na terenie Grójca i okolic, a także Pruszkowa i Warszawy!

Profesjonalny montaż pomp ciepła: powietrze-woda i powietrze-powietrze

 

To, czy pompa ciepła działa efektywnie, zależy od sposobu, w jaki pozyskuje energię ze środowiska. Nie bez znaczenia pozostaje również odpowiedni dobór mocy grzewczej urządzenia, uwzględniający zapotrzebowanie budynku na energię cieplną. Nie możemy zapomnieć oczywiście o montażu – kluczowym dla prawidłowego działania całego systemu. Nasza firma specjalizujemy się w montażu pomp ciepła powietrze-woda i powietrze-powietrze. Świadczymy swoje usługi kompleksowo, dlatego zaplanujemy i przygotujemy dla Państwa cały system grzewczy. Od wykonania instalacji chłodniczej, przez montaż głównego urządzenia, aż po testy szczelności i finalne uruchomienie instalacji.

Pisemna Gwarancja

Na nasze usługi oraz zainstalowany sprzęt otrzymują Państwo pisemną 24-miesięczną gwarancję.

Mobilny Serwis

Jesteśmy w stanie Pomóc Państwu w każdej awarii związanej z pracą instalacji.

Ponad 15 lat doświadczenia

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w montażu klimatyzacji oraz urządzeń chłodzących.

Klienci zostają z nami

99% Klientów wybiera nasze usługi ponownie. Nie zostawiamy naszych klientów na tzw. lodzie. Każdy traktowany jest indywidualnie.

Ponad 40 Pozytywnych Opinii

Ponad 40 pozytywnych 5 gwiazdkowych opinii wizytówki Google.

Centrum Pomocy
Pomagamy dobrać odpowiednią instalację do potrzeb oraz budynku, w którym ma zostać zamontowana.

Ekologiczne rozwiązania grzewcze dla domów

Montaż pompy ciepła musi zostać poprzedzony doborem odpowiedniego dla potrzeb budynku urządzenia. Naszym Klientom oferujemy dostęp do sprawdzonych i niezawodnych urządzeń znanych firm, takich jak Panasonic Aquarea, Toshiba Estia, Mitsubishi Electric Ecodan, czy Haier Super Aqua. Są to pompy ciepła dedykowane ogrzewaniu domów jednorodzinnych oraz ciepłej wody użytkowej. Działające nawet przy bardzo niskiej temperaturze, wynoszącej -20°C oraz wysoce wydajne i efektywne, dzięki dopasowanym do siebie podzespołom. Elastyczność instalacji pozwala połączyć je z różnymi typami odbiorników, m.in. kaloryferami żeliwnymi, ogrzewaniem podłogowym, czy grzejnikami niskotemperaturowymi. Pompy ciepła należą także do systemów grzewczych określanych jako bezobsługowe. Oznacza to, że nie obarczają właścicieli żadnymi dodatkowymi kosztami eksploatacyjnymi.

 

 

Pompa ciepła powietrze-woda czy powietrze-powietrze?

Pompa ciepła powietrze-woda do ogrzewania budynku oraz wody użytkowej wykorzystuje ciepło uzyskane z powietrza. Ze względu na prosty sposób instalacji bez potrzeby wykonywania odwiertów i wysoką efektywność, jest to dzisiaj system cieszący się ogromną popularnością. Naszym Klientom oferujemy pompy ciepła powietrze-woda typu Monoblok (jedna jednostka + sterownik) oraz Split (dwie jednostki + sterownik).

W odróżnieniu od pompy ciepła powietrze-woda pompa ciepła powietrze-powietrze nie może zostać wykorzystana do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Jest to także pompa grzewczo-chłodząca, co oznacza, że latem zapewnia w naszym domu darmową klimatyzację. Jej instalacja odbywa się jeszcze sprawniej, ponieważ w tym przypadku nie zachodzi konieczność podłączania urządzenia do instalacji wodnej. Przekłada się to oczywiście na niższe koszty całej inwestycji.

Jesteś gotowy na Lepsze Powietrze?

Skorzystaj z darmowej wyceny