+48 726 999 049 kontakt@twojepowietrze.pl

Chłodnictwo

Agregaty chłodnicze do przechowalni i nie tylko

 

Chłodzenie to proces, w wyniku którego dochodzi do odprowadzenia ciepła z ochładzanego środowiska. Dzięki temu możemy zapewnić i utrzymać niższe od otoczenia temperatury, które są niezbędne do utrwalenia niektórych produktów. Chłodnictwo znajduje największe zastosowanie przede wszystkim w produkcji i przechowywaniu żywności. Korzysta z niego również wiele innych gałęzi przemysłu, m.in. transport i farmacja.

Aby zapewnić na wybranym obszarze odpowiednio niższą temperaturę, musimy skorzystać z zewnętrznych urządzeń chłodniczych. Nie wiedzą Państwo od czego zacząć lub jak dopasować rodzaj i wielkość instalacji do potrzeb produktów? Służymy zatem swoją pomocą! Twoje Powietrze to firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w dystrybucji, projektowaniu oraz montażu urządzeń i systemów chłodniczych. Swoimi rozwiązaniami wspieramy Klientów działających na terenie Grójca i okolic, aż do Warszawy i Pruszkowa.

Chłodnice do przechowywania warzyw i owoców

 

Zespół Twoje Powietrze specjalizuje się w szczególności w rozwiązaniach chłodniczych z zakresu przechowywania warzyw i owoców. W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne komponenty, pozwalające nam na zaprojektowanie indywidualnego systemu chłodzenia dla każdego przedsiębiorstwa. Są to sprężarki, agregaty, chłodnice powietrza, zawory elektromagnetyczne, wzierniki, filtry, regulatory, sterowniki oraz wiele innych. Produkty światowych marek takich jak Bitzer, Goedhart, Alfa Lu-Ve, Danfoss czy Carel to gwarancja jakości i niezawodności, o czym zdążyliśmy się bardzo dobrze przekonać przez wszystkie lata aktywnej działalności w branży. Pracują one z małymi zmianami temperatury, zapobiegając wysuszaniu towarów. Dostęp do szerokiej gamy produktów pozwala nam na dobór najlepszych rozwiązań. Zawsze uwzględniamy w tym zakresie wymagania określonej grupy produktów oraz rodzaj i charakter wnętrza, w którym będą przechowywane.

Pisemna Gwarancja

Na nasze usługi oraz zainstalowany sprzęt otrzymują Państwo pisemną 24-miesięczną gwarancję.

Mobilny Serwis

Jesteśmy w stanie Pomóc Państwu w każdej awarii związanej z pracą instalacji.

Ponad 15 lat doświadczenia

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w montażu klimatyzacji oraz urządzeń chłodzących.

Klienci zostają z nami

99% Klientów wybiera nasze usługi ponownie. Nie zostawiamy naszych klientów na tzw. lodzie. Każdy traktowany jest indywidualnie.

Ponad 40 Pozytywnych Opinii

Ponad 40 pozytywnych 5 gwiazdkowych opinii wizytówki Google.

Centrum Pomocy
Pomagamy dobrać odpowiednią instalację do potrzeb oraz budynku, w którym ma zostać zamontowana.

Odpowiedni dobór sprzętu

Mogłoby się zdawać, że przechowywanie owoców i warzyw nie należy do zadań trudnych. Nic bardziej mylnego! Zły dobór sprzętu chłodniczego może znacząco przyspieszyć proces psucia się płodów rolnych i utratę ich cennych właściwości odżywczych. Musimy pamiętać, że urządzenia i mechanizmy, które wykorzystuje się w przechowywaniu jednych owoców i warzyw, mogą nie sprawdzić się w przypadku innych. Najważniejsze decyzje w zakresie instalacji chłodniczej podejmujemy dlatego razem z naszymi Klientami już na samym początku. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania odpowiadające indywidualnym wymaganiom i potrzebom określonych grup płodów rolnych. Zawsze bierzemy również pod uwagę wielkość samego pomieszczenia oraz jego specyfikę. Tylko wtedy instalacja chłodnicza będzie działać wydajnie i efektywnie, co zabezpieczy Państwa produkty przed narażeniem na niepożądane zjawiska.
 

 

Od wizji, projektu aż po montaż i serwis gwarancyjny

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, nie muszą zaprzątać sobie głowy żadnymi kwestiami związanymi z instalacją systemów chłodniczych. Cenimy Państwa czas, dlatego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki. W naszej firmie na co dzień zajmujemy się przygotowywaniem wizji, projektów instalacji, doborem komponentów oraz szybkim i fachowym montażem. To jednak nie wszystko! Zapewniamy także wsparcie techniczne z obsługi instalowanych urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz usługi naprawcze. Regularny serwis urządzeń chłodniczych jest w tym miejscu absolutnie niezbędny. Zwiększa ich wydajność i żywotność, a ponadto ogranicza nadmierny pobór prądu, który wzrasta, gdy sprzęt jest zanieczyszczony.

Jesteś gotowy na Lepsze Powietrze?

Skorzystaj z darmowej wyceny