+48 726 999 049 kontakt@twojepowietrze.pl

Klimatyzacja

Perspektywa gorącego lata w biurze lub domu wywołuje w nas jedną potrzebę – klimatyzacja

Niesamowicie doceniamy ją gdy zewnętrzna temperatura uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Przebywanie w nagrzanych, dusznych pomieszczeniach wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie. Powoduje zmęczenie, a także spadek efektywności i wydajności. Gdy chcemy więc zadbać o własny komfort oraz komfort naszych pracowników, montaż klimatyzacji to najlepsze, co możemy zrobić w takiej sytuacji!

Klimatyzacja będzie spełniać swoją funkcję pod warunkiem odpowiedniego zaprojektowania i montażu systemu. Warto oddelegować tę czynność w ręce specjalistów, którzy szybko poradzą sobie z każdym zadaniem. Zapraszamy dlatego do skorzystania z usług naszej firmy, która od lat  dostarcza najlepszych w tym zakresie rozwiązań. Obsługujemy Klientów z Grójca i okolic, a także Pruszkowa i Warszawy. Dzięki współpracy z liderami z branży produkcyjnej jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla naszych Klientów klimatyzację dopasowaną do ich potrzeb oraz warunków pomieszczenia.

Pisemna Gwarancja

Na nasze usługi oraz zainstalowany sprzęt otrzymują Państwo pisemną 24-miesięczną gwarancję.

Mobilny Serwis

Jesteśmy w stanie Pomóc Państwu w każdej awarii związanej z pracą instalacji.

Ponad 15 lat doświadczenia

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w montażu klimatyzacji oraz urządzeń chłodzących.

Klienci zostają z nami

99% Klientów wybiera nasze usługi ponownie. Nie zostawiamy naszych klientów na tzw. lodzie. Każdy traktowany jest indywidualnie.

Ponad 40 Pozytywnych Opinii

Ponad 40 pozytywnych 5 gwiazdkowych opinii wizytówki Google.

Centrum Pomocy
Pomagamy dobrać odpowiednią instalację do potrzeb oraz budynku, w którym ma zostać zamontowana.

Klimatyzacja w domu i w biurze

Proponujemy Państwu klimatyzatory i elementy instalacyjne opatrzone logiem najlepszych światowych producentów. Wśród naszych produktów znalazły się klimatyzatory Mitsubishi Electric, Panasonic, Fuji Electric, Toshiba, czy Haier. To, co je wyróżnia, to prosta, intuicyjna obsługa, nowoczesny i stylowy design, wysoka wydajność oraz niski pobór energii. Każde z dostępnych urządzeń wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły, dlatego jest praktycznie bezawaryjne. W połączeniu z profesjonalnym montażem systemy chłodzące do biur i domów gwarantują czynną, płynną i energooszczędną pracę przez wiele lat.

 

 

Jak wybrać idealny do swoich potrzeb klimatyzator?

Wybór klimatyzatora powinien uwzględniać indywidualne potrzeby i preferencje Klientów oraz wielkość pomieszczenia, jakie ma ochładzać. W praktyce znalezienie idealnego produktu nie zawsze jest jednak tak proste. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ile dodatkowych funkcji oferuje takie urządzenie. Warto zacząć od tego, że klimatyzator może nie tylko chłodzić, ale i ogrzewać! W naszej ofercie znajdują się także klimatyzatory, które poza obniżaniem temperatury we wnętrzach, poprawiają również jakość samego powietrza. Działają jak swoisty filtr, usuwając szkodliwe dla zdrowia i powodujące reakcje alergiczne drobnoustroje. Klimatyzatory dzielimy ponadto na klimatyzatory typu Split lub Multisplit – do chłodzenia jednego lub kilku pomieszczeń. Są to także urządzenia przypodłogowe, ścienne i sufitowe. Brakuje Państwu czasu, aby znaleźć idealny klimatyzator? Nasi specjaliści przedstawią zatem dostępne możliwości i przygotują dla Was spersonalizowaną ofertę!

Myślisz o ogrzewaniu klimatyzacją?

Jesteś gotowy na Lepsze Powietrze?

Skorzystaj z darmowej wyceny