+48 726 999 049 kontakt@twojepowietrze.pl

Twoje Powietrze – klimatyzacja, wentylacja, chłodzenie i ogrzewanie

 

Nabyte przez lata doświadczenie w kontakcie z Klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami pozwala nam na tworzenie w pełni zindywidualizowanych ofert. Przygotowujemy rozwiązania, które będą odpowiadać nie tylko Państwa faktycznym potrzebom, ale i wymaganiom oraz specyfice konkretnego budynku. W związku z tym, że w branży działamy już od roku 1997, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia i odpowiedzieć na wszystkie dręczące Państwa wątpliwości.

Nieustannie monitorujemy sytuację na rynku i zapoznajemy się z regularnie wprowadzanymi nowościami, aby móc zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość usług. Dzięki trwającej od lat współpracy z najlepszymi światowymi producentami, w naszej ofercie znalazły się energooszczędne i niezawodne urządzenia marek takich jak Haier, Panasonic, LG, Samsung, Mitsubishi Electric, Danfoss, czy AIA.

Twoje Powietrze to firma, która od blisko trzydziestu lat dba o zdrowie i komfort swoich Klientów. Zarówno w ich prywatnych domach, jak i miejscach pracy.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie instalacji:

Klimatyzacyjnych

które w upalne oraz gorące dni zapewniają przyjemne orzeźwienie i pozwalają efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

Wentylacyjnych (rekuperacyjnych)

które każdego dnia dbają o zdrowe i czyste powietrze w pomieszczeniach, bez ryzyka strat ciepła.

Chłodniczych

które gwarantują odpowiednie warunki do długotrwałego przechowywania określonych grup produktów.

Pomp ciepła

które ogrzewają domy w ekologiczny, przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz oszczędniejszy sposób.

Mariusz

Szybka wycena, konkretna informacja o sprzęcie, o cenie i terminie, bez ukrytych kosztów. Instalacja fachowa i przy okazji bardzo miła obsługa i punktualność. Takich fachowców cenię i bardzo polecam!

⭐⭐⭐⭐⭐

Gosia

Wykonano montaż dwóch klimatyzatorów Haier o mocy 3,5 kW oraz 2,5 kW w budującym się domu jednorodzinnym.
Montaż wykonano etapowo dostosowując terminy do przebiegu innych robót. Dobra komunikacja z wykonawcą. Wzorowa czystość i porządek w miejscu pracy.
Klimatyzatory pracowały do tej pory tylko kilka dni. Na razie bez zarzutu.

⭐⭐⭐⭐⭐

Sylwester

Firma godna polecenia - profesjonalizm na każdym etapie: od rozpoznania potrzeb i sporządzenia projektu, przez konsultacje związane z rodzajem sprzętu i lokalizacją urządzeń aż po montaż. Trzeba podkreślić terminowość i punktualność panów - nie ma przesuwania w czasie wizyty czy jej odwoływania. Montaż przebiega czysto, szybko i sprawnie. Nie ma dodatkowych ukrytych kosztów - cena ostateczna pokrywa się z ceną ustaloną wcześniej. Polecam tę firmę!

⭐⭐⭐⭐⭐

Patrycja

Profesjonalna obsługa, szybki montaż, wszystko bardzo ładnie i estetycznie zrobione.

⭐⭐⭐⭐⭐

Aleksandra

Bardzo fachowa usługa. Klimatyzacja została zamontowana szybko , praca bardzo estetyczna. Pan Łukasz zna się na rzeczy , potrafi doradzić w doborze sprzętu i najbardziej korzystnym miejscu jego montażu w domu. Cena usługi również bardzo atrakcyjna. Polecam serdecznie tę firmę !

⭐⭐⭐⭐⭐

Przemek

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, czysto, bez dodatkowych "przygód". Panowie z Froser po prostu robią to, na co się umówili z klientem, trwa to tyle, ile miało trwać i kosztuje tyle, ile było w ofercie. Oby każda firma z szeroko pojętej branży budowlanej tak realizowała zamówienia...

⭐⭐⭐⭐⭐

Piotr

Wzorowy kontakt, dobór urządzenia, szybka realizacja montażu. Czysto, dokładnie, bezproblemowo. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

⭐⭐⭐⭐⭐

Sid

Dwa konkretne telefony i Panowie w przeciągu kilku dni zamontowali u mnie klimatyzację.
Montaż prawidłowy, bez zbędnych pytań, zgodnie ze zleceniem i nawet młody człowiek plątający się pod nogami, miał mnóstwo frajdy z czynnego udziału instalacji klimatyzacji.
Dobrych fachowców przede wszystkim rozpoznaje się po wiedzy i dobrze wykonanej pracy, ale też po narzędziach, tak też było w tym przypadku. Co prawda upały są dopiero przed nami, to już odczuwam pozytywne skutki wykonanego montażu. Serdeczne dzięki za dobrze wykonaną pracę. Gorąco polecam!

⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalnie i Kompleksowo

My również nie lubimy sytuacji, w których załatwienie jednej „rzeczy” wymaga udawania się w kilka miejsc lub dokonywania ustaleń z różnymi podmiotami. Zadbaliśmy dlatego o to, aby wszystkie sprawy związane z instalacjami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi mogli Państwo sfinalizować, korzystając wyłącznie z usług naszej firmy.

Zespół Twoje Powietrze oferuje pełne wsparcie i doradztwo przy wyborze urządzeń oraz dopasowaniu ich do wymagań Klienta i samego budynku. To również my dostarczamy je na miejsce inwestycji oraz zajmujemy się ich montażem, który wykonujemy od A do Z. Nasi instalatorzy zrobią to szybko, sprawnie i fachowo, a po zakończeniu prac mogą również przeszkolić Państwa ze sposobu działania całego systemu. W ramach usług zapewniamy ponadto serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który pozwoli zachować wysoką sprawność i wydajność urządzeń przez długie lata!

Jesteś gotowy na Lepsze Powietrze?

Skorzystaj z darmowej wyceny